Zabawki z bajki Strażak Sam

0
5

Zabawki Strażak Sam
Każdy mały chłopiec marzy często o byciu strażakiem, policjantem bądź żołnierzem. Popularne bajki uczą malców dobrych wzorców, właściwego zachowania oraz rozwagi. Od dłuższego czasu ogromną popularnością cieszy się bajka Strażak Sam, która opowiada o przygodach nieustraszonego strażaka, jego kompanów oraz innych mieszkańców małego miasteczka.
Zabawki z bajki Strażak Sam to doskonały pomysł na prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Mikołajek bądź urodzin. W ofercie sklepów z zabawkami znaleźć można między innymi pojazdy ratunkowe, jak quad, samochód terenowy oraz skuter wodny. Wielu małych strażaków marzy o helikopterze z akcesoriami, który wydaje realistyczne dźwięki.
Na uwagę z pewnością zasługuje również pojazd, który po rozłożeniu pełni funkcję remizy strażackiej. Zestaw zawiera figurki bohaterów i podstawowe akcesoria, między innymi toporki, łopaty, telefony, radia oraz kaski.
Doskonałym pomysłem na prezent jest kamizelka dzielnego strażaka, w której każdy chłopiec poczuje się jak bohater. Do zestawu można zakupić również kask oraz plecak na wodę.
Ceny zabawek mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do ponad stu złotych. Warto stawiać na zestawy pochodzące od znanych i renomowanych producentów, które są w pełni bezpieczne dla malucha.