Zabawki dla 18 miesięcznego dziecka

0
6

Zabawki dla 18 miesięcznego dziecka
Kupując zabawki dla rocznego dziecka należy zachować ogromną rozwagę, aby wybrany gadżet nie zawierał małych, ruchomych części. Doskonale gdy na opakowaniu określony jest wiek dziecka, gdyż wtedy rodzice mają gwarancję że dany produkt spełnia wszystkie wymogi i jest w pełni bezpieczny dla ciekawskiego i pomysłowego malca.
Popularne zabawki dla 18 miesięcznego dziecka to między innymi zestawy lego Duplo, które zawierają sporych rozmiarów klocki. Budowanie z klocków doskonale wpływa na koordynację, rozwija motorykę i ćwiczy małe rączki.
Dobrym wyborem są również różnego rodzaju zabawki interaktywne, które wygrywają wesołe melodie, uczą podstawowych słów, zwrotów oraz liczb. Każdego malucha z pewnością zachwyci hulajnoga, pchacz oraz zbieracz klocków.
Hitem od pewnego czasu są zabawki ekologiczne, wykonane z drewna, kauczuku bądź papieru. Cechuje je ogromna wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia.
Inspiracji warto szukać na forach i portalach o tematyce dziecięcej, gdzie znaleźć można wiele ciekawych artykułów sporządzonych przez specjalistów.
Ceny zabawek mieszczą się w przedziale od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Ostateczny koszt uzależniony jest od wielu czynników, między innymi wielkości wybranego zestawu oraz producenta.