Uczę się grać

0
6

Ostatnio postanowiłam nauczyć się grać na gitarze. Zawsze chciałam grać na jakimś instrumencie, a techniki gry na gitarze wydawały mi się łatwe do opanowania. Zakupiłam zatem instrument i najpierw próbowałam uczyć się sama z materiałów dostępnych w internecie. Niestety nie wiem, czy byłam tak oporna, czy poradniki były słabo przygotowane, dość, że nic z tego nie wyszło.

Kolejnym krokiem było znalezienie nauczyciela gry na gitarze. Przejrzałam wiele ofert i starałam się znaleźć taką, która by mi odpowiadała. Nie zależało mi na tym, by grać jak wirtuoz, chciałam poznać podstawy, poćwiczyć trochę pod okiem osoby fachowej i tyle. Resztę planowałam odpracować samodzielnie.
Poszukiwania nauczyciela gry szły mi jednak opornie. Jakoś żaden z ogłaszających się kandydatów nie wzbudził mojego zainteresowania. W sumie to nawet nie wiem, dlaczego, przecież do nauki podstaw gry na gitarze nie trzeba chyba wielkiej filozofii. Niestety chyba najwyraźniej jestem skazana sama na siebie i ewentualne poradniki.