Paintball Kraków

0
5

Gra w wojnę dziś może Ci się kojarzyć ze znaną i popularną, prostą karcianką, która wielu zwyczajnie bardzo szybko się nudzi. Ale czy pamiętasz, że jeszcze parę lat temu, kiedy chodziłeś do szkoły podstawowej, zabawa w wojnę to było coś! Razem z chłopakami wyobrażaliście sobie, że patyki czy wasze ręce to broń i walczyliście ze sobą nie na żarty! To były czasy.

Dziś możesz ożywić te wspomnienia. Zagraj w wojnę w wersji dla dorosłych. Skrzyknij dawnych kumpli i wybierzcie się na specjalne pole do walki. Paintball Kraków to nie będą już udawane bronie – tym razem dostaniecie prawdziwy sprzęt z kulkami z farbą. Ponadto do Waszej dyspozycji będa odjechane mundury i maski. Będziecie musieli podzielić się na dwa zespoły i wybrać sposób grania. Pamiętajcie, że tu nie liczy się tylko siła fizyczna, ale przede wszystkim spryt i umiejętność strategicznego myślenia. Wybierzcie mądrze swoich dowódców!
Zwycięzcy zdobędą atrakcyjne nagrody i okryją się chwałą! Przynajmniej do kolejnej walki, która pewnie nastąpi niedługo.