Odżywka do rzęs

0
7

Piękne oczy przyciągają i kuszą. Dzięki odpowiedniemu makijażowi możemy je powiększyć i sprawić, że będą bardzo dobrze się prezentować i robić wrażenie. Bardzo dużą rolę będą tu odgrywały rzęsy – to one nadają naszemu spojrzeniu wyrazu. Aby wykorzystać ich potencjał będzie Ci potrzebna odżywka do rzęs, która pomoże utrzymać je w stanie dobrego zdrowia i przywrócić idealny wygląd. W co jeszcze się zaopatrzyć?

Nie zapomnij też o odpowiednich kosmetykach kolorowych. Będzie do nich należała mascara. Na rynku znajdziesz wiele odcieni oraz funkcji, na przykład tusze wydłużające czy podkręcające. Zastanów się, która będzie najlepsza.

Jeżeli chodzi o odżywki, możesz zakupić je w Internecie albo w lokalnych drogeriach. Przed zakupem warto na pewno zapoznać się ze składem – być może jesteś uczulona na jakieś składniki. Każda odżywka do rzęs będzie nieco inna i będzie miała odmienne funkcje – niektóre na przykład służą do przyspieszenia porostu włosków. Zastanów się, co będzie Ci najbardziej potrzebne.