Gry na Sony Playstation 4 – PS4

0
10

Gry na Sony Playstation 4
Konsola Sony Playstation 4 to wspaniałe urządzenie ze stajni japońskiego giganta, które stało się hitem swojej generacji, miażdżąc tym samym swojego amerykańskiego konkurenta. Zasługą tej przewagi jest nie tylko świetny sprzęt z bardzo dobrym systemem na pokładzie czy wygodny kontroler DualShock 4, ale do jej sukcesu szczególnie przyczyniły się doskonałe gry na wyłączność tej platformy. W Gry na Sony Playstation 4 – PS4 w większości nie zagrają nawet posiadacze komputerów osobistych czy laptopów. Wykupując specjalny abonament, możemy grać w trybie wieloosobowym. Wśród najlepszych tytułów na konsolę Sony Playstation 4, w które nie zagrają użytkownicy innych platform, możemy wymienić chociażby Marvel’s Spider – Man, The Last of Us Part I i II, Bloodborne, serię Uncharted, Ghost of Tsushima czy doskonałe God of War.
Gry na Sony Playstation 4 – PS4 to także oferta skierowana w stronę młodszych graczy. Możemy zaliczyć do nich gry logiczne, jak Tetris Effect, przygodowe Astro Bot, lub MediEvil.
Konsola Sony Playstation 4 oferuje nam również bogatą ofertę tytułów multiplatformowych. Z powodzeniem zagramy w tytuły takie jak Red Dead Redemption 2, serię Call of Duty, Cyberpunk 2077 oraz wiele wiele innych.
Gry na Sony Playstation 4 – PS4 to doskonała rozrywka na długie godziny.