Eventy prozdrowotne

0
10

Obecnie większość dużych firm oprócz pensji podstawowej oferuje swoim pracownikom różne dodatki. Jest to spowodowane nie tylko chęcią uatrakcyjnienia warunków umowy, ale też dbałością o zatrudnionych. Wiadomo ? zdrowy i zadowolony pracownik to korzyść dla przedsiębiorstwa.
Poza standardem, którym jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne, popularnymi dodatkami są karnety na siłownię, basen czy fitness, a także organizowane wyjazdy integracyjne, szkolenia i eventy prozdrowotne.
Wybór szkoleń jest ogromny ? od rozwijających umiejętności przydatne w pracy do takich, które pozwalają na znalezienie hobby. Eventy prozdrowotne z kolei organizowane są cyklicznie i polegają na warsztatach dotyczących zdrowego stylu życia. Pracownicy mogą również spotykać się z psychologami, uczestniczyć w zajęciach z jogi, zdrowego odżywiania lub profilaktyki chorób.
Jeśli więc prowadzisz przedsiębiorstwo i zatrudniasz zespół ludzi, pamiętaj o dbaniu o ich kondycję i zdrowie ? tylko wtedy Twoja firma będzie działała efektywnie!