Darmowe gry na Xboxa 360 do pobrania

0
9

Jakie darmowe gry na Xbox 360 warto sprawdzić?

Xbox 360 to jedna z najpopularniejszych konsoli. Jest wiele znakomitych tytułów, które wybierają gracze np. Assasin Credd, Grand Theft Auto V czy Far Cry 4. Te wszystkie gry trzeba jednak kupić by się nimi cieszyć. Sama konsola dla wielu osób może być już sporym wydatkiem, a przecież w coś grać trzeba. Na szczęście Microsoft posiada w swojej ofercie wiele darmowych gier. Jest wiele tytułów free to play, które zapewnią graczom wiele godzin dobrej zabawy. Darmowe gry na Xboxa 360 do pobrania nie są wcale gorsze od tych płatnych.
Najbardziej popularna z darmowych gier jakie oferuje Microsoft to Fortnite. Jest to sieciowa gra battle royale. Podbiła ona serca wielu użytkowników Xboxa 360 ale także innych konsol. Zasada gry jest prosta: ostatni przy życiu wygrywa. Fortnite jest świetnym przykładem tego, że darmowe gry też są na wysokim poziomie. Jeżeli lubisz strzelanki ten tytuł powinien Ci przypaść do gustu.
Karabin w Fortnite to za mało? World of Tanks oferuje potyczki czołgami!
Jest to kolejny darmowy tytuł, który warto sprawdzić. Gra polega na starciach wielu graczy za pomocą pojazdów bojowych, których jest ponad 600. Tytuł ten dostarcza wiele zabawy i emocji a w dodatku można go pobrać za darmo.
Kolejną wspaniałą grą free to play jest Path of Exile. Jest to sieciowy hack and slash oferujący 7 różnych klas postaci i możliwość rozwijania naszego bohatera. Akcja gry toczy się w ogromnym świecie fantasy. Duża ilość opcji pozwala na stworzenie bardzo dopracowanych i unikalnych bohaterów. Path of Exile to gra zdecydowanie warta sprawdzenia.
To tylko kilka z wielu niesamowitych bezpłatnych gier na Xboxa 360. Zdecydowanie znajdziesz wśród nich coś dla siebie.