Czarter Chorwacja

0
5

Choć najpopularniejszym sposobem na dostanie się do zagranicznego miejsca jest wykupienie biletu na samolot czy autokar, ostatnio alternatywą dla tego rozwiązania stał się czarter. A jakie są jego zalety?

Do tej pory bilety czarterowe sprzedawane były wyłącznie razem z całymi pakietami turystycznymi. Oferowały i oferują je jedynie biura podróży, jednak ostatnio zmieniły one swoje zasady funkcjonowania. Od niedawna sprzedają Czarter Chorwacja nawet tym turystom, którzy nie zamierzają skorzystać z ich pakietów. Porównując natomiast jego cenę do ceny standardowego biletu rejsowego, można dostrzec, że jest ona znacznie niższa. Biura podróży rezerwują bowiem wszystkie miejsca dostępne w samolotach, mogąc dzięki temu zapłacić za nie znacznie mniej, a potem oferować je własnym klientom w atrakcyjnych cenach.

Mając do wyboru czarter oraz standardowy bilet rejsowy, lepiej zawsze rozważyć najpierw pierwszą opcję. W większości przypadków będzie ona bardziej opłacalna, gdyż klient zapłaci za nią mniej.